Pogledajte trailer za Bessonov fantasy film “Warrior’s Gate”

 

Mtime.com

Warrior’s Gate” radnjom jako podsjeća na film Posljednji zvjezdani borac, kada bi bio zamišljen kao epski kineski fantasy. Tinejdžer se magično transportira u Kinu gdje će odgonetnuti kako svoje gejmerske vještine može iskoristiti da postane kung fu borac.

Riječ je o kinesko-francuskoj produkciji, između EuropaCorpa i Fundamental Filma koji su također radili i na filmu “Valerian and the City of a Thousand Planets“. Doduše za potonjeg su svi čuli, ako nigdje drugdje onda na nedavno održanom Comic-Conu u San Diegu, ali za Warrior’s Gate smo i sami saznali tek danas i iz nekog razloga se o njemu jako malo priča.

Film je napisao Luc Besson s njegovim dugogodišnjim suradnikom Robertom Markom Kamenom (Taken, The Fifth Element), a režiju potpisuje Matthias Hoene (Cockneys’ Vs. Zombies). Glavne uloge tumače Dave Bautista, Sienna Guillory, Uriah Shelton, Mark Chao i Ni Ni.

Datum izlaska filma još uvijek nije poznat.

Check Also

Službeno je objavljen treći teaser za Avengers: Doomsday

Marvel Studios je službeno objavio treći teaser za film Avengers: Doomsday (Osvetnici: Uspon doktora Dooma), …

Good Luck, Have Fun, Don’t Die: otkačena SF satira za sada ima jako dobre recenzije

Na našoj listi najočekivanijih ovogodišnjih filmova nalazi se i Good Luck, Have Fun, Don’t Die, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Web Statistics