Illumination i Universal Pictures objavili su puni trailer i poster za Minions 3 odnosno Minions & Monsters, sedmi animirani film u Despicable Me franšizi te treći samostalni spin-off o Minionima iliti Malcima. Redatelj filma je Pierre Coffin, koji je režirao prva tri Despicable Me filma i prvi film o Malcima. Scenarij zajedno potpisuju Coffin i Brian Lynch (Minions, The Secret Life of Pets).
Minions & Monsters dolaze dvije godine nakon blockbustera Despicable Me 4 (Gru i Malci: Neustrašivi špijuni), koji je zaradio 972 milijuna dolara diljem svijeta. Nakon više od 15 godina od premijere prvog filma, franšiza je globalno na kino blagajnama ostvarila više od 5,6 milijardi dolara, što je čini najuspješnijom animiranom filmskom franšizom.
Ovo novo burno poglavlje je razuzdana, smiješna i u potpunosti istinita priča o tome kako su Malci osvojili Hollywood, postali filmske zvijezde, izgubili sve, pustili čudovišta na svijet, a zatim se udružili kako bi pokušali spasiti planet od kaosa koji su stvorili.
Dakle, ovaj put Malci kreću na odiseju kako bi pronašli zastrašujuća stvorenja koja će se pojaviti kao zlikovci u njihovom filmu o čudovištima. Udružuju se sa slatkim zelenim stvorenjem, a zatim se suočavaju s morskim zvijerima, divovskim ružičastim zečićem lošeg ponašanja i mumijom.
Animirani film Minions & Monsters u kina stiže 01. srpnja.

Inverzija Science fiction and fantasy news website