Invasion: novi pogled na 3. sezonu Appleove SF serije!

Nakon što je Apple TV Plus početkom srpnja objavio prvi teaser trailer za treću sezonu serije Invasion, sada su objavljen i friške fotografije. Za vas koji ne pratite, riječ je o seriji inspiriranoj romanom Rat svjetova autora H. G. Wellsa. Možda će i vama koji ste gledali prve dvije sezone trebati vremena da si posložite kockice, jer prošla sezona je premijerno stigla još u kolovozu 2023., dok je prva sezona predstavljena u listopadu 2021. Tvorci, scenaristi i izvršni producenti serije su Simon Kinberg (The Martian) i David Weil (Hunters), a ostale izvršne producente čine Audrey Chon, David Witz, Alik Sakharov, Dan Dietz, Katie O’Connell Marsh i Nick Nantell.

Druga sezona serije na stranici Rotten Tomatoes ima ocjenu kritičara od 67%, a serija je hvaljena zbog svoje prekrasne kinematografije i podizanja ljestvice sa svakom sezonom.

“Ova sezona je najnabijenija u smislu akcije i emocija. To je najjedinstvenija, najpotresnija priča koju smo imali, budući da se zapravo radi o jednoj velikoj misiji na matični brod izvanzemaljaca. I to je sezona s najviše vanzemaljaca u kojoj duboko zalazimo u njihov svijet kako bismo razumjeli tko su oni zapravo.” – izjavio je Kinberg.

Radnja prati invaziju izvanzemaljaca kroz različite perspektive diljem svijeta. U nadolazećoj sezoni te se perspektive prvi put isprepliću, dok se glavni likovi serije okupljaju kako bi radili kao tim na ključnoj misiji infiltracije u vanzemaljski matični brod. Konačno su se pojavili ultimativni apex izvanzemaljci, brzo šireći svoje smrtonosne pipke po našem planetu. Svi naši junaci morat će raditi zajedno, koristeći sve svoje iskustvo i stručnost, kako bi spasili našu vrstu. Stvaraju se nove veze, stare bivaju pod iskušenjem, pa čak i pucaju, dok međunarodna postava likova mora postati tim prije nego što bude prekasno.

U trećoj sezoni ponovo gledamo likove koje tumače Golshifteh Farahani, Shioli Kutsuna, Shamier Anderson, India Brown, Shane Zaza i Enver Gjokaj, dok novo glumačko ime u glavnoj postavi čini Erika Alexander.

Treća sezona serije Invasion na Apple TV Plus premijerno stiže 22. kolovoza s prvom epizodom od ukupno njih deset.

Check Also

Zootopia 2: novi trailer za Disneyjevu animiranu obiteljsku avanturu

Disney je objavio prvi puni trailer i novi poster za animirani film Zootopia 2, dugoočekivani …

Prvi trailer za treći film franšize – Avatar: Fire and Ash!

20th Century je konačno objavio prvi trailer za film Avatar: Fire and Ash redatelja Jamesa …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Web Statistics